Vi som jobbar på Corona Control

Så här hittar du till Corona Control

Huvudkontor - Stora Höga

Vallenvägen 5 | 444 60 Stora Höga
Telefon +46 303-79 81 50
Mail: info@corona-control.se

Se karta & mer info

Karlstad

Herrgårdsgatan 6A | 652 24 Karlstad
Telefon +46 303-79 81 50
Mail: info@corona-control.se

Se karta & mer info

Stockholm

Virkesvägen 12 | 120 30 Stockholm
Telefon +46 303-79 81 50
Mail: info@corona-control.se

Se karta & mer info

Våra medarbetare

Christer Kerkelä

VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

tel: +46 303 -79 81 53
christer.kerkela@corona-control.se

Fredrik Gustafsson

VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

tel: +46 303 – 79 81 52
fredrik.gustafsson@corona-control.se

Jon Åkefeldt

PROJEKTLEDARE | PROJECT MANAGER

tel: +46 303-79 81 68
jon.akefeldt@corona-control.se

Jonathan Edman

EFTERMARKNAD | AFTERMARKET

tel: +46 303 – 79 81 65
jonathan.edman@corona-control.se

Tomas Norberg

DISTRIKTANSVARIG ÖST/NORR | AREA MANAGER

tel: +46 8 – 714 37 51
tomas.norberg@corona-control.se

Lennart Pihl

FÖRSÄLJNINGSCHEF | SALES MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 62
lennart.pihl@corona-control.se

Martin Nordevik

SERVICECHEF | SERVICE MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 63
martin.nordevik@corona-control.se

Martin Thuresson

VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

tel: +46 303 – 79 81 59
martin.thuresson@corona-control.se

Svante Karlsson

TEKNISK CHEF | TECHNICAL MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 60
svante.karlsson@corona-control.se

Fredrik Molldén

KVALITETSCHEF | QUALITY MANAGER

tel: +46 303 – 79 81 54
fredrik.mollden@corona-control.se