Vi som jobbar på Corona Control

Kontakta support

0303 – 79 81 50

Kontakta sälj

0303 – 79 81 50

Jag vill bli kontaktad

Fyll i dina kontaktuppgifter nedan så hör vi av oss till dig så snart vi kan.

    Så här hittar du till Corona Control

    Huvudkontor - Stora Höga

    Vallenvägen 5 | 444 60 Stora Höga
    Telefon +46 303-79 81 50
    Mail: info@corona-control.se

    Se karta & mer info

    Karlstad

    Herrgårdsgatan 6A | 652 24 Karlstad
    Telefon +46 303-79 81 50
    Mail: info@corona-control.se

    Se karta & mer info

    Stockholm

    Virkesvägen 12 | 120 30 Stockholm
    Telefon +46 303-79 81 50
    Mail: info@corona-control.se

    Se karta & mer info

    Våra medarbetare

    Christer Kerkelä

    VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

    tel: +46 303 -79 81 53
    christer.kerkela@corona-control.se

    Fredrik Gustafsson

    VENTILINGENJÖR | VALVE ENGINEER

    tel: +46 303 – 79 81 52
    fredrik.gustafsson@corona-control.se

    Jonathan Edman

    EFTERMARKNAD | AFTERMARKET

    tel: +46 303 – 79 81 65
    jonathan.edman@corona-control.se

    Tomas Norberg

    DISTRIKTANSVARIG ÖST/NORR | AREA MANAGER

    tel: +46 8 – 714 37 51
    tomas.norberg@corona-control.se

    Lennart Pihl

    FÖRSÄLJNINGSCHEF | SALES MANAGER

    tel: +46 303 – 79 81 62
    lennart.pihl@corona-control.se

    Martin Nordevik

    SERVICECHEF | SERVICE MANAGER

    tel: +46 303 – 79 81 63
    martin.nordevik@corona-control.se

    Tobias Pettersson

    VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

    tel: +46 303 – 79 81 66
    tobias.pettersson@corona-control.se

    Jakob Ahlström

    VENTIL- & INSTRUMENTTEKNIKER

    tel: +46 303 – 79 81 59
    jakob.ahlstrom@corona-control.se

    Svante Karlsson

    TEKNISK CHEF | TECHNICAL MANAGER

    tel: +46 303 – 79 81 60
    svante.karlsson@corona-control.se

    Fredrik Molldén

    KVALITETSCHEF | QUALITY MANAGER

    tel: +46 303 – 79 81 54
    fredrik.mollden@corona-control.se